O nas

Poznaj nas

Nasz zespół

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe nabywała w uniwersyteckiej poradni prawnej, doradzając w sprawach karnych, karnych wykonawczych oraz wykroczeniowych, a także w kancelarii adwokackiej, specjalizując się w prowadzeniu spraw karnych oraz cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego. Odbyła także staż w agencji Unii Europejskiej Eurojust w Hadze.

Świadczy pomoc przede wszystkim klientom indywidualnym, specjalizując się w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeniowych. Prowadzi sprawy cywilne, zwłaszcza rodzinne, a także zajmuje się obsługą cudzoziemców.

Biegle posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim (certyfikaty Certificate in Advanced English i znajomości prawniczego angielskiego – TOLES Higher oraz DELE C1). Aktywnie działa na rzecz promocji Poznania i Wielkopolski poprzez pracę w charakterze przewodnika lokalnego.

Prywatnie pasjonatka podróży i pływania.

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Część studiów odbył na Paris-Lodron-Universität Salzburg w Austrii. Doświadczenie zawodowe nabywał w kancelarii adwokackiej, zajmując się stałą obsługą przedsiębiorstw, zwłaszcza z branży IT, budowlanej, spożywczej oraz samochodowej, a także związków zawodowych. Przeprowadził wiele spraw dotyczących kredytów frankowych i reprywatyzacji nieruchomości. Wielokrotnie prowadził skomplikowane postępowania osób pokrzywdzonych w wyniku błędu medycznego na pograniczu prawa karnego i cywilnego. Jest certyfikowanym specjalistą do spraw implementowania przepisów dotyczących danych osobowych i audytów wdrożeniowych.

Kompleksowo obsługuje przedsiębiorców i prowadzi sprawy klientów indywidualnych, specjalizując się w sprawach cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań.

Biegle posługuje się językiem angielskim. W wolnym czasie muzyk i pasjonat nowoczesnych technologii i oprogramowania komputerowego.

Co dalej?

Umów się na wizytę!